• Silikonsuz Kraft Bant

  Silikonsuz Kraft Bant Kod : FX4400 Ambalaj, matbaa, çorap   sektörlerinde kullanılmaktadır. bobin ekleme bandı olarakta bilinir. 85 gram/m kalınlığında, kendiliğinden yapışkanlıdır. 80 derece ısıya dayanıklıdır. Yüzeyi mat olduğundan üzerine yazı yazılabilemektedir. yapışkan yoğunluğu fazla  olduğundan çabuk kavrama yaparak, mukavemet sağlar.Doğa dostu olduğu için çevre dönüşümlüdür, bu yüzden tüketicinin tercih etme sebebi daha fazladır.

 • Silikonlu Kraft Bant

  Kod : FX4500 Ambalaj, matbaa, çorap sektörlerinde kullanılmaktadır.  90 gram kalınlığında, kendiliğinden yapışkanlıdır. 90 derece ısıya dayanıklıdır. Yüzeyi kaygan olduğundan üzerine yazı yazılamamaktadır.  Yapışkan yoğunluğu fazla olduğundan çabuk kavrama yaparak, mukavemet sağlar.  Doğa dostu olduğu için çevre dönüşümlüdür, bu yüzden tüketicinin tercih etme sebebi daha fazladır.

 • Süper Kraft Bant

  Kod : FX5000 Ambalaj, matbaa, çorap sektörlerinde kullanılmaktadır.  78 gram kalınlığında,yüzeyi kahverengi ve  kendiliğinden yapışkanlıdır. 90 derece ısıya dayanıklıdır. Yüzeyi mat olduğundan üzerine yazı yazılabilmektedir. Ayrıca diğer kraft bantlara göre daha esnek olduğundan koli kapama olarakta kullanılmaktadır.  Yapışkan yoğunluğu fazla olduğundan çabuk kavrama yaparak, mukavemet sağlar. Doğa dostu olduğu için çevre dönüşümlüdür, bu yüzden tüketicinin tercih etme sebebi daha fazladır. Elle kolay kopması kullanıcıya ekstra bir  kolaylık sağlamaktadır.

 • Çift Taraflı Filmik Bant

  Kod : FX2222 Ambalaj, matbaa, halı, çorap, parke, medikal (sağlık) gibi bir çok sektörde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.  taşıyııcı kağıt 90 gram kalınlığında, film 28 mikrondur. Yapışkan cinsi hotmelt’dir . İstenilen yoğunlukta yağışkan sürülebilr.  80 derece ısıya dayanıklıdır. Yapışkan yoğunluğu fazla olduğundan çabuk kavrama yaparak, mukavemet sağlar.

 • Çift Taraflı Köpük Bant

  Kod : FX4312 Ambalaj, matbaa, Ayna, plastik montajlama, mobilya ve otomotiv sektörlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.  PE  köpüp malzemesinden  1.0 milim kalılığında motifiye akrilik olması ile birlikte   100 derece ısıya dayanıklıdır.

 • Maskeleme Bantları

  Kod : FX-MS-80 Otomotiv ve mobilya sektörlerine yönelik bantlardır. Krep kağıttır ve rengi beyazdır. Yapışkanı akriliktir.  0.13 milim kalınlığınadır.  80 derece ısıya dayanıklıdır. Kullanıldığı yerlerde yapıştırılan yüzeylerde iz bırakmaması önemli bir avantaj sağlamaktadır. . Ayrıca çerçeve cam sektörlerinde de kullanılmaktadır.